Відображаються усі з 2 результатів

 • Розпродаж! - 30 %Сервісне обслуговування побутового фільтру - УкрАква: Обратный Осмос, Фильтры для Воды UkrAquaСервісне обслуговування побутового фільтру - УкрАква: Обратный Осмос, Фильтры для Воды UkrAqua
  Економія: - 420 ₴
  Сервісне обслуговування побутового фільтру 980 Купити Завантаження Готово

  ДІЄ АКЦІЯ! – 30% на первинне сервісне обслуговування фільтрів для води від наших фахівців! Отримати пропозицію можна при зверненні до менеджерів за контактами на сайті.

  Якщо у вас є  система фільтрації  типу “Колона” чи “Кабінет”, замовляйте регулярний сервіс від “Укр Аква” кожні 6 місяців.

  Чиста вода для чистого задоволення!

 • Розпродаж! - 30 %Діагностика побутового фільтру для води - УкрАква: Обратный Осмос, Фильтры для Воды UkrAquaДіагностика побутового фільтру для води - УкрАква: Обратный Осмос, Фильтры для Воды UkrAqua
  Економія: - 390 ₴
  Діагностика побутового фільтру для води 910 Купити Завантаження Готово

  ДІЄ АКЦІЯ! – 30% на первинне сервісне обслуговування та діагностику фільтрів для води від наших фахівців! Отримати пропозицію можна при зверненні до менеджерів за контактами на сайті.

  Помітили погану якість води після побутового фільтру?  Викликайте спеціалістів авторизованого сервісного центру на діагностику, виправимо ситуацію і повернемо вам чисту воду в кожному крані.