Найбюджетніший фільтр Ecosoft Standard 6 – 50, який сміливо можна захопити в гості на подарунок. Зроблений в Україні за світовими стандартами. Технологія зворотного осмосу, що є досконалим рішенням для очищення води. Природні фізико-хімічні процеси видаляють з води всі шкідливі домішки, навіть віруси та бактерії. Саме тому пийте воду з Ecosoft Standard 6-50 прямо з-під крану, це безпечно!
Показано 1–12 із 40
Якщо ви шукаєте ідеальний фільтр для очищення питної води, найкращим вибором стануть установки із системою зворотного осмосу. Замовити та купити питні фільтри недорого з найкращим співвідношенням ціни та якості ви завжди можете у компанії Укр Аква з доставкою по Києву та іншим містам України.
Наші менеджери завжди залишаються на зв’язку, відповідаючи на будь-які питання та консультуючи за необхідності. Вони допоможуть підібрати оптимальний фільтр для питної води для вашої системи водопідготовки вдома, у квартирі чи офісі.
Як найкраще очищати воду для пиття
На сьогоднішній день саме установки зворотного осмосу вважаються найсучаснішими та найкращими в плані якісного очищення води для пиття. Їх вибирають, завдяки надійності та дуже високій доведеній ефективності.
Оброблена в такій системі вода добре очищається від таких компонентів, як:
- мінеральні домішки (включаючи важкі метали);
- органічні домішки (включаючи пестициди, гормони, антибіотики);
- мікробіологічні забруднення (бактеріальні та вірусні).
З цієї причини питний фільтр для очищення води може використовуватися для різних цілей, а саме:
- очищення води з водопроводу та її підготовка для використання з кулінарною метою;
- підготовка води для точок громадського харчування;
- підготовка «надчистої» води, необхідної потреб медичної, фармацевтичної, хімічної галузей тощо.
Переваги використання систем зворотного осмосу
Системи зворотного осмосу мають низку переваг у порівнянні з іншими установками водопідготовки. До основних переваг можна віднести такі моменти, як:
- дуже висока та доведена на практиці ефективність видалення всіх мінеральних, органічних та мікробіологічних забруднень;
- при використанні в домашніх умовах з’являється можливість після процедури очищення наситити воду потрібними для нашого організму мінералами (кальцієві та магнієві сполуки);
Найголовнішою перевагою подібної водопідготовки в порівнянні з аналогами є те, що при використанні систем зворотного осмосу в побуті немає необхідності у підборі та залученні додаткових хімічних сполук (коагулянтів, реагентів для регенерації ґрунтів або коригування рН).
При цьому у високоефективних промислових застосуваннях можуть використовуватись спеціальні засоби для очищення мембран (наприклад, реагенти проти утворення накипу).
Ще зовсім недавно подібні системи водопідготовки застосовувалися виключно у промисловості: вони використовувалися для забезпечення технологічного процесу під час виробництва демінералізованої води. Технічний прогрес дозволив знизити вартість цих установок, після чого вони набули широкого поширення і в побуті для індивідуальних домоволодінь.
Сьогодні ви можете прямо у своєму будинку, квартирі або офісі завжди мати доступ до максимально корисної, смачної та чистої води з можливістю насичення мінералами. Така питна вода є дуже гарною альтернативою бутильованій воді.
Які домішки видаляють питні фільтри
Питні фільтри відрізняються дуже високою «точністю», завдяки чому в процесі проціджування води затримуються всі механічні домішки, мінеральні сполуки, органіка, а також патогенні мікроорганізми до вірусів.
Як це працює на практиці? Спочатку вода, що вимагає очищення, проходить первинну попередню підготовку, після чого потрапляє в мембранний фільтр з мікроскопічними порами для фільтрації. Розмір цих пір настільки малий, що крізь них можуть пройти виключно водні молекули, утворюючи чисту воду або так званий «пермеат».
Пермеат скидається в наступну частину установки через розподільну трубку, розташовану у центрі мембрани. Всі домішки, що містяться в рідині, залишаються мембраною, утворюючи концентрат (так званий ретентат або водовідбраковування).
Параметром, що визначає точність фільтрації, є «мікронаж» – розмір пори, який визначає діаметр найдрібніших утримуваних домішок. Зазвичай, картриджі питних фільтрів мають значення цього параметра в діапазоні від одного до ста мікрон. Для порівняння: товщина людського волосся складає 60-100 мікрометрів.
Мембрана зворотного осмосу має ще менший розмір 0,0001-0,0005 мікрометра, тобто вона здатна затримувати:
- бактерії (найдрібніші нанобактерії мають розмір 0,2 мікрометра, що у 400-2000 разів більше за мікророзмір осмотичної мембрани);
- віруси (нанобактерії розміром 0,02 мікрометра, що у 40-200 разів більше);
- практично всі хімічні сполуки та навіть окремі іони.
Особливості та склад систем питної водопідготовки
Така ретельна фільтрація води викликає дуже значні втрати тиску в установці, тому при нормальному тиску у водопровідній мережі процес зворотного осмосу протікає дуже повільно.
Для підвищення його ефективності застосовують накопичувальний бак (метод найчастіше застосовується в компактних системах осмосу) або підвищення тиску перед осмотичною мембраною (в основному використовується в промислових розчинах, де підвищення тиску зазвичай становить від одиниць до десятків бар).
Для ефективної роботи системи питного водоочищення у її складі повинні бути обов’язкові компоненти, серед яких:
- механічні фільтри (затримка твердих та великих забруднень);
- фільтри з активованим вугіллям (видалення заліза, хлору, сірководню з рідини);
- накопичувальні баки (необхідні для тимчасового зберігання вже очищеної води та використання її за потребою);
- вузол для насичення води мінералами;
- лінійні картриджі (для поліпшення смаку та запаху рідини);
- насосні бустерні установки (для підвищення тиску води перед мембраною).
Крім того, застосовуються додаткові компоненти, починаючи від манометрів та електромагнітних клапанів та закінчуючи ротаметрами. В окремих випадках установки водопідготовки для питних потреб можуть доукомплектовуватись ультрафіолетовими стерилізаторами для остаточного знезараження води.