"Укр Аква" - сервіс чистої води.

Надаємо найкращі умови  сервісу промислових систем водопідготовки.

"Укр Аква" - сервіс чистої води.

Надаємо найкращі умови  сервісу промислових систем водопідготовки.

Як протягом 15 років ми допомагаємо українській промисловості?

Підбір і монтаж.

Виконуємо експертний підбір технології очищення води, засновуючись на потребах вашого виробництва. 

Підготуємо декілька варіантів проектних рішень.

Модернізація існуючої системи водопідготовки.

Запуск нових ліній  чи збільшення виробничих потужностей  – ми допоможемо вам швидко адаптувати кількісні та якісні показники очищеної води.

Сервіс.

Встановлене обладнання водопідготовки вимагає регулярного і професійного обслуговування. Тому що так воно працює коректно, виконує свої функції,  і ви уникнете передчасних дорогих ремонтів.

Чому нам можна довіряти?​

Сьогоднішні професійні надбання – це результат поєднання більш,  ніж 15 річного досвіду роботи компаній “УКРВОДБУРСЕРВІС” та “УКР АКВА”.  

Велика кількість реалізованих проектів для провідних вітчизняних підприємств дають нам можливість сьогодні виконувати роботи високого рівня складності. 

Ми маємо статус Авторизованого Сервісного Центру ТМ “Ecosoft”. Переваги цього статусу для вас:

 • офіційна гарантія на товари та послуги;
 • високий рівень експертності: акредитація сервісних інженерів відбувається завдяки постійному підвищенню рівня кваліфікації  від заводу – виробника;
 • легка, прозора та оперативна процедура рекламаці.

На цих підприємствах ми виконували проекти з примислової водопідготовки:

Спілкуємось однією мовою з будь-яким представником підприємства.

Власник / керівник

Прояснимо задачі  на глобальному  рівні, визначимо напрямок діяльності проекту і далі перейдемо до плідної комунікації на технічному рівні. 

Опрацюємо всі деталі і надамо конкретні пропозиції з цифрами та гарантіями.

Головний інженер /
технічний директор

Масив цифр та задач ми перетворимо на професійне інженерне рішення. Спільно опрацьовуємо ТЗ. Задаємо правильні питання, щоб за допомогою відповідей ми разом зформували максимально точне і зрозуміле ТЗ, яке ви презентуєте керівнику підприємства.

Відділ постачання.

Ми знаємо, що порівняння вартості,  умов купівлі товарів чи послуг і подальший вибір – нелегкий і відповідальний процес.  Ми гарантуємо найкращу ціну на обладнання, яке підійде для виконання технічних задач підприємства. Оперативно надаємо всю необхідну  інформацію.

доверие (1)

Цікаві факти з нашого досвіду!

 • Пом’якшена вода доходить до кипіння на 20% швидше, ніж звичайна, не підготовлена.
 • Це означає економію витрат палива та зменшення собівартості одиниці очищеної води.
 • Паровий котел вартістю 20 000 дол.  відшкодовується протягом 4-6 міс., якщо подавати у нього очищену воду  – за рахунок економії палива.
 • Можна знизити кількість “продувок” парового котла, якщо він працює на осмотичній воді. Адже вона практично не утворює сухого залишку.

Приклад реалізованого проекту -
Виробництво питної мінеральної води.

ЗАМОВНИК:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ
"ВИРОБНИЧА КОМПАНІЯ "АВАЛОН ГРУП

Регіон: Київська обл.
 
Задача: максимально зберегти природний мінеральний склад води, і довести її до норм ДСанПін 2.2.4-171-10. (Вода питна, бутильована).
 
Технологія очищення води:
 • механічне очищення води;
 • безреагентне знезалізнення води (гілка №1);
 • комплексне очищення води (пом’якшення, видалення заліза, марганцю, амонію, окисності) (гілка №2);
 • купаж  – контрольоване змішування потоків;
 • вугільне очищення води – корекція органолептичних показників – присмак, колір, запах; ультрафіолетове знезараження; накопичення очищеної води в поліпропіленових ємностях з конусним дном.

Складнощі, з якими ми  зтикнулися:

 1. Дуже обмежений дебет основної свердловини – треба було максимально зменшити втрати промивної води на регенерації. Задача була вирішена промиванням балонних фільтрів з іншого джерела (резервна, невелика свердловина з гіршою якістю сирої води).
 2.  Замовник планує виробляти різні продукти, для яких потрібна вода різного мінерального складу. Задача була вирішена організацією контрольованого вузлу змішування, де технолог може сам налаштовувати якість очищеної води в досить широкому диапазоні.

Результат: не зважаючи на бойові дії в регіоні у лютому та березні 2022 року, нам вдалось завершити роботу над проектом і запустити виробництво питної бутильованої води продуктивністю 14 куб.м на годину. 

Фотогалерея проекту:

Основні види послуг “Укр Аква” :​

 • Аудит виробничих процесів для професійного підбору обладнання.
 • Лабораторний аналіз води  розширений. Вибір системи фільтрації  чи виду сервісу часто базується на даних фізико-хімічного складу води. 
 • Спільна робота над ТЗ з головним інженером підприємства.
 • Підбір компонентів системи очищення води в залежності від  технічної задачі: парова та водогрійна котельня, промислове знезалізнення, промислове пом’якшення, технічне очищення.
 • Допомога у створенні техніко-економічного обгрунтування собівартості одиниці підготовленої води – стане у нагоді економісту підприємства.
 • Монтаж промислової системи водопідготовки та інтеграція її у виробничий процес. Від доставки до запуску: проведення налаштувань обладнання відповідно до складу води та технічних задач.  
 • Аудит існуючої системи водопідготовки для визначення напрямків сервісу чи модернізації.
 • Сервіс будь-якого рівня складності. 
 • Модернізація існуючого обладнання.
 • Договір на абонентське обслуговування на унікальних умовах.

 

Хочете замовити послугу? Натискайте на кнопку “Потрібна консультація”, і ми оперативно обговоримо вашу задачу.

Популярні товари розділу промислової водопідготовки:

Для потреб малого та середнього бізнесу компанія Ecosoft розробила спеціальну лінійку фільтрів RObust. Такі системи зворотнього осмосу мають змогу фільтрувати великий обʼєм води у короткий проміжок часу, що критично важливо для пікових навантажень кухні.

Спеціалісти Укр Аква підготують комерційну пропозицію на підставі такої інформації:

 • лабораторний аналіз води;
 • необхідна потужність системи;
 • особливості вашого бізнесу.

Як правило, система складається з фільтру зворотнього осмосу Ecosoft RObust + бака для вже підготовленої води. Для кавʼярень можлива додаткова адаптація води під особливості обсмаження вашої кави.

В залежності від вимог виробництва системи можуть відрізнятись своєю складністю. 

Часто проекти промислових системи водопідготовки зазвичай мають резервні набори фільтрів, аби була організована безперервна подача води 24/7 в моменти обслуговування системи або у разі непередбачуваних ситуацій.

Для потреб харчової промисловості, фармацевтики та інших параметри води можна підлаштовувати під необхідні (корегувати PH, жорсткість і т.д.).

Промислові системи як правило комплектуються баками для очищеної води збільшеного обʼєму та потребують додаткового місця для її розміщення.

Головною задачею промислових систем – мати високу надійність, видаляти зайві домішки з води (залізо, хлор, сірководень та ін.), робити воду більш мʼякою. 

Спеціалісти Укр Аква вже реалізували більше 200 систем для потреб бізнесу. Замовляйте безкоштовний прорахунок проекту для вашого підприємства!

Для клієнтів, які планують запуск бізнесу по роздрібному продажу води компанія Укр Аква надає додатковий, безкоштовний спектр послуг:

 • передачу торгової марки на 1 рік, що допоможе швидко запустити бізнес;
 • передача маркетингових матеріалів для оформлення точки;
 • аналіз плануємої локації з точки зору потенційного попиту.

Реалізуємо проекти по підготовці води прямо на місці її реалізації. Залишайте запит на прорахунок і менеджер турботи Укр Аква підготує індивідуальну комерційну пропозицію.

Так, реалізуємо індивідуальні проекти під потреби клієнта. Монтаж систем помʼякшення води, фільтрів зворотнього осмосу, очистки води від заліза, тощо. 

Реалізуємо повністю автономні системи для потреб воєнного стану.

30 днів від моменту запуску системи – на коректну роботу, відсутність протікань, тощо.

До 5 років гарантія на обладнання – за умови регулярного сервісного обслуговування системи спеціалістами Укр Аква. У сервісне обслуговування входить вчасна заміна картриджів, змащення колець, перевірка роботи системи.

Компанія Укр Аква навіть попри воєнний стан має запас необхідного обладнання, яке зазвичай вже доступне для монтажу. Також ми робимо і поповнюємо запас картриджів, фільтруючих сумішей, солі та ін. потрібних речей для своєчасного обслуговування ваших систем.

Розрахунок проекту займає від 3-х робочих днів, подальша реалізація залежить від ступені складності проекту.

Кожен проект складається з собівартості обладнання для монтажу та роботи. Ми пропонуємо клієнтам кращі умови на ринку, а також є офіційним дістрибʼютером компаній Ecosoft, BWT, Atlas.

Зазначимо, що вартість обладнання прив’язана виробником до курсу долару, тому коливання курсу можуть змінювати вартість проекту.

Запрошуємо до співпраці!

Запрошуємо до співпраці!

Заповнюйте форму нижче і отримаєте безкоштовну консультацію від команди експертів.

Компанія Укр Аква пропонує перевірені часом рішення та методи якісної фільтрації води для потреб промисловості. Сучасні промислові фільтри для очищення води, замовити та купити які за найдоступнішими цінами недорого у Києві та інших містах України ми пропонуємо, забезпечать ваш бізнес необхідним запасом чистої води. Вартість подібних установок визначатиметься їх складом, а також продуктивністю та кількістю щаблів очищення. Наші менеджери завжди залишаються на зв’язку, відповідаючи на ваші запитання та консультуючи за необхідності.

Чому вам потрібний фільтр для води промисловий

Експерти давно вже б’ють на сполох – водних ресурсів стає дедалі менше з кожним роком. Темпи забруднення довкілля збільшуються, а правила використання води у багатьох галузях промисловості дуже суворі. Ключем до дотримання всіх санітарних норм є наявність належної системи очищення. Але як правильно її вибрати? Наприклад, у харчовій промисловості вода є основним інгредієнтом, що використовується в багатьох процесах, починаючи від миття як інгредієнт продукту і закінчуючи гігієною та дезінфекцією виробничих машин. Правові норми та галузеві стандарти точно визначають, якою за якістю та складом має бути вода. Як правило, виробники, що випускають промислові системи водопідготовки, повинні гарантувати ті ж параметри, що характерні для питної води. Проте є галузі, де до води висуваються ще вищі вимоги. Це, наприклад:
 • хімічна;
 • фармацевтична;
 • косметична промисловість тощо.
Вони потребують повністю демінералізованої води у процесі виробництва своєї продукції. Така вода також є одним із основних виробничих та процесуальних елементів у таких сферах економіки, як електроніка та енергетика. Широке використання води, очищеної таким чином, означає, що дослідження демінералізації води постійно розвиваються, а сам процес все ще оптимізується. Промислові фільтри для води здатні забезпечувати необхідні обсяги та якість водопідготовки.

Методи та способи очищення води в промислових установках

Демінералізована вода характеризується низькою електропровідністю, тому в ній відсутні розчинені катіони та аніони, а сама демінералізація призводить до поділу солі та води. Процес знесолення може здійснюватися на основі різних методів очищення води, які вибираються після аналізу вмісту солей у пробах, що тестуються. Тільки повний аналіз сирої води гарантує вибір найоптимальнішого методу. На ринку існує безліч компаній, що спеціалізуються на очищенні води. Вони використовують різні методи, що дозволяють проводити демінералізацію, серед яких:
 • Зворотній осмос;
 • дистиляція;
 • іонний обмін;
 • електродеіонізація.
Вибір технології залежить від того, наскільки чиста вода у вихідному стані, який загальний вміст солей та які очікування виробника. Варто пам’ятати, що незалежно від використовуваного методу установки потребують обслуговування, адже зношені деталі втрачають свої унікальні властивості. Серед прихильників екології особливу увагу привертає електродеіонізація (EDI). Це технологічно просунута система, що використовує мембрани, а також іонний обмін для отримання високої якості води. Вона вважається дуже ефективною та екологічно чистою, оскільки в процесі використовується приблизно на 90% менше різних видів хімікатів. Що важливо, система не потребує періодичної регенерації, адже за відновлення іонообмінної смоли відповідає електричний струм. Отримання демінералізованої води – складний процес, що вимагає відповідних фінансових та організаційних витрат компанії. Однак найчастіше це єдиний спосіб відповідати певним правовим нормам, спрямованим на безпеку та здоров’я споживачів.

Чим відрізняються побутові та промислові фільтри

Станція водопідготовки – це один із елементів домашнього або комерційного обладнання, що гарантує оптимальні параметри води для різних цілей: охолодження, обігрів та живлення. Домашня установка водопідготовки суттєво відрізняється від свого промислового варіанту. У промисловості (особливо у фармацевтичній, косметичній, харчовій або готельно-ресторанній) вода повинна відповідати певним параметрам та стандартам. Враховується вміст у ній заліза, наявність бактерій, мікроорганізмів чи інших елементів та хімічних сполук. З іншого боку, вода для побутових потреб має бути, перш за все, придатною для споживання та для супутніх цілей та завдань – опалення, функціонування побутової техніки, прибирання без розлучень. Ще одна відмінність, яку можна вказати між промисловою станцією водопідготовки та побутовою станцією, полягає в їхній різній ефективності. Продуктивність промислових систем фільтрації суттєво вища, адже потреба у чистій воді будинку чи на заводі з виробництва бутильованої води абсолютно різна – обсяг споживання відрізняються в сотні і тисячі разів. Харчові цехи, хімічні лабораторії, медичні установи використовують величезні обсяги очищеної води, тому ефективність промислових систем фільтрації має відповідати запитам галузі. Чим більша продуктивність, тим більший і розмір: як правило, домашня станція водопідготовки та її компоненти просто розташовуються в котельні або, якщо вода використовуватиметься тільки для споживання, під кухонною мийкою. Промислове встановлення водопідготовки найчастіше розміщується в окремому приміщенні або будівлі, тому що дуже часто в ній крім водоочисного обладнання повинні знаходитися ще й ємності для зберігання очищеної рідини. Домашні фільтри для води відрізняються від промислових аналогів передовими технологіями, що використовуються в них, а також розмірами та ефективністю. Оскільки станція водопідготовки – це сукупність фільтрів для очищення рідини, зібраних в одному місці, можна виділити ще більше відмінностей. Вони будуть залежати від якості води, як кінцевий продукт очищення, і цілей, для яких вона буде використовуватися.
Замовте безкоштовний розрахунок проекту

Менеджер турботи Укр Аква підготує комерційну пропозицію згідно потреб вашого бізнесу. На всі проекти діє гарантія до 5 років

Замовте безкоштовний розрахунок проекту

Менеджер турботи Укр Аква підготує комерційну пропозицію згідно потреб вашого бізнесу. На всі проекти діє гарантія до 5 років

Дякуємо!

Ми отримали ваш запит на розрахунок проекту

Зазвичай ми передзвонюємо не більше ніж за 1 годину після запиту у робочий час: щодня з 10.00 до 19.00.

*У звʼязку з перебоями електропостачання час очікування може бути більшим. Перепрошуємо за незручності.

Дякуємо!

Ми отримали ваш запит на розрахунок проекту

Зазвичай ми передзвонюємо не більше ніж за 1 годину після запиту у робочий час: щодня з 10.00 до 19.00.

*У звʼязку з перебоями електропостачання час очікування може бути більшим. Перепрошуємо за незручності.