Показано 1–12 із 110

 • Розпродаж! - 30 %Сервісне обслуговування побутового фільтру - УкрАква: Обратный Осмос, Фильтры для Воды UkrAquaСервісне обслуговування побутового фільтру - УкрАква: Обратный Осмос, Фильтры для Воды UkrAqua
  Економія: - 420 ₴
  Сервісне обслуговування побутового фільтру 980 Купити Завантаження Готово

  ДІЄ АКЦІЯ! – 30% на первинне сервісне обслуговування фільтрів для води від наших фахівців! Отримати пропозицію можна при зверненні до менеджерів за контактами на сайті.

  Якщо у вас є  система фільтрації  типу “Колона” чи “Кабінет”, замовляйте регулярний сервіс від “Укр Аква” кожні 6 місяців.

  Чиста вода для чистого задоволення!

 • Колба фільтра Ecosoft ВВ20 1Колба фільтра Ecosoft ВВ20 1
  Економія:
  Колба фільтра Ecosoft ВВ20 1″Ціна: 2 484Купити Завантаження Готово

  Підбирайте необхідні картриджі під специфіку вашої води. Видаляйте різні види домішок (залізо, сірководень, хлор, органіку і тд), залежно від встановленого картриджа. 

  Фільтр Ecosoft ВВ20 1″ розрахований на встановлення в будинку чи квартирі з 2-3 санвузлами та забезпечує водою для щоденного користування до 7 осіб. 

 • Фільтр знезалізнення та пом'якшення води Ecosoft FK1035CIMIXA - УкрАква: Обратный Осмос, Фильтры для Воды UkrAquaФільтр знезалізнення та пом'якшення води Ecosoft FK1035CIMIXA - УкрАква: Обратный Осмос, Фильтры для Воды UkrAqua
  Економія:
  Фільтр знезалізнення та пом’якшення води Ecosoft FK1035CIMIXAЦіна: 29 178Купити Завантаження Готово

  Очистити воду, що тече з-під крану від жовтого кольору, важких металів та твердих солей дуже просто – достатньо встановити фільтр знезалізнення та пом’якшення води Ecosoft FK1035CIMIXA.

  Він гарантовано забезпечить очищення води господарсько-побутового призначення від вмісту заліза, амонію, марганцю та інших домішок та значно її пом’якшить.

  Дана модель призначена для встановлення у будинку чи квартирі з 1-2 санвузлами.

  За умови правильного використання фільтрувального матеріалу, прослужить не менше 3 років і в повній мірі забезпечить родину з 3 осіб чистою водою для побутових потреб

 • Замовте дзвінок
  Допоможемо обрати найкращу
  пропозицію
 • Колба фільтра для холодної води Ecosoft 3/4Колба фільтра для холодної води Ecosoft 3/4
  Економія:
  Колба фільтра для холодної води Ecosoft 3/4″Ціна: 621Купити Завантаження Готово

  Перевіряйте ступінь  забруднення картриджа візуально завдяки прозорої колбі. Встановлюйте картридж, що розв’яже вашу проблему. Колба стійка до гідроударів, тому що витримує тиск до 8 атм. 

 • Колба фільтра для холодної води Ecosoft 1/2
  Економія:
  Колба фільтра для холодної води Ecosoft 1/2″Ціна: 466Купити Завантаження Готово

  Колба Ecosoft 1/2″ – магістральний фільтр без картриджа. Колба українського виробництва призначена для установки в магістраль водопроводу для очищення води від різноманітних забруднень.

 • Фільтр знезалізнення та пом'якшення води Ecosoft FK1252CIMIXA - УкрАква: Обратный Осмос, Фильтры для Воды UkrAquaФільтр знезалізнення та пом'якшення води Ecosoft FK1252CIMIXA - УкрАква: Обратный Осмос, Фильтры для Воды UkrAqua
  Економія:
  Фільтр знезалізнення та пом’якшення води Ecosoft FK1252CIMIXAЦіна: 39 111Купити Завантаження Готово

  Для того, щоб зменшити вміст заліза, марганцю та пом’якшувати воду, тепер не обов’язково купувати і встановлювати декілька систем фільтрації. З цими завданнями впорається один фільтр Ecosoft FK1252CIMIXA. 

 • Замовте сервісне обслуговування

  Ми допоможемо з сервісним обслуговуванням ваших побутових фільтрів

 • Фільтр для видалення хлору ECOSOFT FPA 1252 CT - УкрАква: Обратный Осмос, Фильтры для Воды UkrAqua
  Економія:
  Фільтр для видалення хлору ECOSOFT FPA 1252 CTЦіна: 29 527Купити Завантаження Готово

  Фільтр призначений для видалення хлору, його домішок та органічних сполук. 

 • Фільтр на весь дім Ecosoft AquaPoint Standard - УкрАква: Обратный Осмос, Фильтры для Воды UkrAquaФільтр на весь дім Ecosoft AquaPoint Standard - УкрАква: Обратный Осмос, Фильтры для Воды UkrAqua
  Економія:
  Фільтр на весь дім Ecosoft AquaPoint StandardЦіна: 22 504Купити Завантаження Готово

  Універсальна конструкція фільтра на весь дім Ecosoft AquaPoint Standard дозволяє встановлювати різни типи картриджів. Таким чином ви самі підбираєте необхідні картриджі для вирішення проблеми вашої води. 

 • Фільтр знезалізнення та пом'якшення води Ecosoft FK1054 CIMIXA - УкрАква: Обратный Осмос, Фильтры для Воды UkrAquaФільтр знезалізнення та пом'якшення води Ecosoft FK1054 CIMIXA - УкрАква: Обратный Осмос, Фильтры для Воды UkrAqua
  Економія:
  Фільтр знезалізнення та пом’якшення води Ecosoft FK1054 CIMIXAЦіна: 31 700Купити Завантаження Готово

  Для того, щоб зменшити вміст заліза, марганцю та пом’якшувати воду, тепер не обов’язково купувати і встановлювати декілька систем фільтрації. З цими завданнями впорається один фільтр ECOSOFT FK1054CIMIXA. 

 • Фільтр знезалізнення та пом'якшення води Ecosoft FK1252CEMIXA - УкрАква: Обратный Осмос, Фильтры для Воды UkrAquaФільтр знезалізнення та пом'якшення води Ecosoft FK1252CEMIXA - УкрАква: Обратный Осмос, Фильтры для Воды UkrAqua
  Економія:
  Фільтр знезалізнення та пом’якшення води Ecosoft FK1252CEMIXAЦіна: 56 105Купити Завантаження Готово

  Для того, щоб зменшити вміст заліза, марганцю та пом’якшувати воду, тепер не обов’язково купувати і встановлювати декілька систем фільтрації. З цими завданнями впорається один фільтр Ecosoft FK1252CEMIXA. 

 • Змінний випромінювач для ультрафіолетового знезаражувача ECOSOFT UV ET-24 - УкрАква: Обратный Осмос, Фильтры для Воды UkrAqua
  Економія:
  Змінний випромінювач для ультрафіолетового знезаражувача ECOSOFT UV ET-24Ціна: 4 734Купити Завантаження Готово

  Змінний випромінювач призначений для знезараження за допомогою ультрафіолетового випромінювання води питного і господарсько-побутового значення в будинку, готелі, кафе, в складі водоочисних систем, а також в промисловості для різних процесів виробництва.

 • Змінний випромінювач для ультрафіолетового знезаражувача ECOSOFT UV E-720 - УкрАква: Обратный Осмос, Фильтры для Воды UkrAqua
  Економія:
  Змінний випромінювач для ультрафіолетового знезаражувача ECOSOFT UV E-720Ціна: 3 298Купити Завантаження Готово

  Змінний випромінювач призначений для знезараження за допомогою ультрафіолетового випромінювання води питного і господарсько-побутового значення в будинку, готелі, кафе, в складі водоочисних систем, а також в промисловості для різних процесів виробництва.