Легенда Укр Аква.

2017 рік, місто Вишневе, вул. Лесі Українки, 74а, цех розливу води.

«Як можна працювати в таких умовах? О, боже, навіщо я погодилася?!» – промайнула думка в голові у жінки, яка давно звикла до солідного кабінету, затишного крісла та високих підборів.

Гуркіт насоса, жвава черга людей, які прийшли купити воду, усе більшає.
Грудневим вітром тягне крізь двері, вони в постійному русі. За одним столом – три ноутбуки та три робочі місця для співробітників. Зовсім поруч над головою – полиці з товаром у коробках і без – виставкові зразки.

Так зароджувався бренд «УКР АКВА». Засновники компанії Артем Хащевич та Оксана Шевченко – справжні першопрохідники, сміливці та трудоголіки.

Власним прикладом вони задають темп і вектор розвитку для всієї команди.

…Хімія зачаровує. Вчитель тримає колбу з рідиною, поступово по краплині додає реагент – і виходить вже зовсім інша речовина.

Як хвилююче впливати на процес і досягати потрібного результату! Великі амбіції та бажання бути не такою, як усі, надихнули Оксану. Вона стала студенткою КПІ й отримала зовсім нову для України спеціальність – «Водопідготовка та очищення стічних вод».

…Продавати потрібно те, на чому розумієшся. Артем вчився продажам у батька – після шкільних уроків на початку 90-х.

Продавав «стиль» мешканцям Києва: яскраві хустки для жінок і практичні спортивні штани для чоловіків. Пізніше склався пазл. Освіта інженера після КНУБА та розуміння важливості води в житті кожного призвели до того, що Артем став першим в Україні менеджером із продажу фільтрів ТМ BWT (Австрія).

Роки йдуть. Оксана керує відділом буріння свердловин, укладає мільйонні контракти на постачання систем опалення та водопідготовки.

Артем працює з партнерами та продає, встановлює системи фільтрації, а також із великим задоволенням освоює сферу будівництва басейнів.

Зірки зійшлися, і знайомство Оксани й Артема стало знаковим. Обидва зформувалися як особистості та фахівці. І обох привабила ідея відкрити перший в Україні франчайзинговий магазин від заводу-виробника Ecosoft.
Так і з’явився перший галасливо-метушливий офіс.

Він же – магазин із продажу очищеної питної води. Він же – виставковий зал. Він же – магазин із продажу фільтрів. Він же – офіс із продажу послуг сервісного обслуговування. Він же – склад і «зал перемовин» для шалених ідей і співбесід.

Було складно? Звичайно. Саме «УКР АКВА» стала першим у країні авторизованим сервісним центром компанії Ecosoft. Це величезна відповідальність, випробування нових бізнес-процесів, робота понаднормово.

Всі зусилля були того варті!

Зростав колектив.
Вночі ремонтували нові магазини, готували їх до відкриття. Вдень їздили на об’єкти до клієнтів.
Змінювалися концепції та схеми. Ноутбуки та столи переїжджали офісами.
Перероблялися старі структури і створювалися нові.

Найвеселіші та найяскравіші проекти для співробітників і клієнтів – це теж частина життя «УКР АКВА».

Вивчити англійську, щоб відвідувати світові виставки – готові на все заради розвитку!

Усього за 4 роки бренд сформувався як повноцінний організм. Це мозок, який постійно навчається та генерує сміливі ідеї. Це тіло, руки та ноги, які щодня трудяться заради того, аби вода в кожному будинку та на кожному підприємстві була чистою. Це обличчя, на якому відображаються вдячні посмішки наших клієнтів. Це душа, яка повністю відкрита кожному та хоче ділитися знаннями й досвідом.

Сьогодні ми працюємо не лише задля самого факту продажу товарів і послуг. Ми даємо клієнтам швидку та відчутну зміну якості життя. Позитивні відгуки, які ми отримуємо регулярно, підживлюють нашу впевненість у тому, що ми на своєму правильному шляху.

І це тільки початок. Створювати, вивчати, аналізувати, впроваджувати, приносити радість та вдосконалюватися – кредо нашої компанії! Вдячні всім клієнтам, кожному співробітнику, постачальнику та всім, хто в нас вірить.

Замовте безкоштовну консультацію

Ненавʼязливі менеджери турботи Укр Аква на звʼязку без вихідних. З радістю дамо відповіді на всі ваші питання

Дякуємо!

Ми отримали ваш запит на консультацію

Зазвичай ми передзвонюємо не більше ніж за 1 годину після запиту у робочий час: щодня з 10.00 до 19.00.

*У звʼязку з перебоями електропостачання час очікування може бути більшим. Перепрошуємо за незручності.

Дякуємо!

Ми отримали ваш запит на консультацію

Зазвичай ми передзвонюємо не більше ніж за 1 годину після запиту у робочий час: щодня з 10.00 до 19.00.

*У звʼязку з перебоями електропостачання час очікування може бути більшим. Перепрошуємо за незручності.