Показано 1–12 із 82

 • Картридж зі спіненого поліпропілену Ecosoft 2,5
  Економія:
  Картридж зі спіненого поліпропілену Ecosoft 2,5″х10″ 20 мкмЦіна: 47Купити Завантаження Готово

  Картридж Ecosoft 2,5″x10″ 20 мкм виготовляється в Україні за європейськими стандартами. Основа матеріалу – спінений  поліпропілен. Детальний опис та секрети інженерів читайте далі.. 

 • Покращений комплект картриджів Ecosoft 1-2-3 для фільтрів зворотного осмосу - УкрАква: Обратный Осмос, Фильтры для Воды UkrAqua
  Економія:
  Покращений комплект картриджів Ecosoft 1-2-3 для фільтрів зворотного осмосуЦіна: 582Купити Завантаження Готово

  Покращений  комплект картриджів 1-2-3 для фільтру зворотного осмосу. Використовується у колбах (нижньому ряді) фільтру.  Виготовлений в Україні за світовими стандартами. Детальний опис та секрети інженерів читайте далі.. 

 • Комплект картриджів Ecosoft 1-2-3 для фільтрів зворотного осмосу - УкрАква: Обратный Осмос, Фильтры для Воды UkrAqua
  Економія:
  Комплект картриджів Ecosoft 1-2-3 для фільтрів зворотного осмосуЦіна: 334Купити Завантаження Готово

  Базовий комплект картриджів для фільтру зворотного осмосу. Використовується у колбах (нижньому ряді) фільтру.  Виготовлений в Україні за світовими стандартами. Детальний опис та секрети інженерів читайте далі.. 

 • Замовте дзвінок
  Допоможемо обрати найкращу
  пропозицію
 • Картридж зі спіненого поліпропілену Ecosoft 2,5
  Економія:
  Картридж зі спіненого поліпропілену Ecosoft 2,5″х10″ 5 мкмЦіна: 47Купити Завантаження Готово

  Картридж Ecosoft 2,5″x10″ 5 мкм виготовляється в Україні за європейськими стандартами. Основа матеріалу – спінений  поліпропілен. Детальний опис та секрети інженерів читайте далі.. 

 • Мінералізатор Ecosoft для фільтрів зворотного осмосу - УкрАква: Обратный Осмос, Фильтры для Воды UkrAquaМінералізатор Ecosoft для фільтрів зворотного осмосу - УкрАква: Обратный Осмос, Фильтры для Воды UkrAqua
  Економія:
  Мінералізатор Ecosoft для фільтрів зворотного осмосуЦіна: 357Купити Завантаження Готово

  Мінералізатор Ecosoft для фільтрів – це картридж верхнього ряду для фільтру зворотного осмосу, шоста  ступінь очищення. Використовується для коригування  мінерального складу води та рН. Покращує смак води. Детальний опис та секрети інженерів читайте далі..

 • Вугільний постфільтр Ecosoft для фільтрів зворотного осмосу - УкрАква: Обратный Осмос, Фильтры для Воды UkrAquaВугільний постфільтр Ecosoft для фільтрів зворотного осмосу - УкрАква: Обратный Осмос, Фильтры для Воды UkrAqua
  Економія:
  Вугільний постфільтр Ecosoft для фільтрів зворотного осмосуЦіна: 319Купити Завантаження Готово

  Вугільний постфільтр Ecosoft – це картридж верхнього ряду для фільтру зворотного осмосу. Використовується для покращення смакових якостей питної води.  Виготовлений в Україні за світовими стандартами. Детальний опис та секрети інженерів читайте далі..

 • Замовте сервісне обслуговування

  Ми допоможемо з сервісним обслуговуванням ваших побутових фільтрів

 • Картридж зі спіненого поліпропілену Ecosoft 2,5
  Економія:
  Картридж зі спіненого поліпропілену Ecosoft 2,5″х10″ 1 мкмЦіна: 47Купити Завантаження Готово 1 відгук

  Картридж Ecosoft 2,5″x10″ 1 мкм виготовляється в Україні за європейськими стандартами. Основа матеріалу – спінений  поліпропілен. Детальний опис та секрети інженерів читайте далі.. 

 • Картридж зі спіненого поліпропілену Ecosoft 4,5
  Економія:
  Картридж зі спіненого поліпропілену Ecosoft 4,5″х20″ 20 мкмЦіна: 388Купити Завантаження Готово

  Картридж зі спіненого поліпропілену Ecosoft 4,5″x20″ 20 мкм виготовляється в Україні за європейськими стандартами. Основа матеріалу – спінений  поліпропілен. Детальний опис та секрети інженерів читайте далі.. 

 • Розпродаж! - 10 %Річний запас картриджів для фільтру зворотного осмосу Ecosoft Standard 5-50 - УкрАква: Обратный Осмос, Фильтры для Воды UkrAquaРічний запас картриджів для фільтру зворотного осмосу Ecosoft Standard 5-50 - УкрАква: Обратный Осмос, Фильтры для Воды UkrAqua
  Економія: - 294 ₴
  Річний запас картриджів для фільтру зворотного осмосу Ecosoft Standard 5-50 2 647 Купити Завантаження Готово

  Регулярна заміна картриджів у фільтрі зворотного осмосу – з вигодою від “Укр Аква”!

 • Картридж для видалення заліза Ecosoft 4,5
  Економія:
  Картридж для видалення заліза Ecosoft 4,5″х20″Ціна: 1 591Купити Завантаження Готово

  Картридж для видалення заліза Ecosoft 4,5″х20″ використовується для зменшення вмісту заліза у питній воді і корегування її смаку та запаху. Фільтрувальний матеріал всередині картриджу здатний видалити до 80% вмісту заліза!

 • Картридж для видалення заліза Ecosoft 2,5
  Економія:
  Картридж для видалення заліза Ecosoft 2,5″х10″ FerromixЦіна: 342Купити Завантаження Готово

  Картридж для видалення заліза Ecosoft 2,5″х10″ використовується для зменшення вмісту заліза у воді і корегування її смаку та запаху. Фільтрувальний матеріал всередині картриджу здатний видалити до 80% вмісту заліза!

 • Набір картриджів для систем зворотного осмосу OASIS DP (CPP+LA+CPP) Atlas Filtri S.r.l - УкрАква: Обратный Осмос, Фильтры для Воды UkrAqua
  Економія:
  Набір картриджів для систем зворотного осмосу OASIS DP (CPP+LA+CPP) Atlas Filtri S.r.lЦіна: 460Купити Завантаження Готово

  До набору входять 3 різні картриджі для очищення води від різних забруднень. Картриджі виготовляються в Італії і відповідають суворим санітарним нормам та сертифіковані NSF. Замінюйте картриджі попереднього очищення у фільтрі зворотного осмосу 1 раз в 3 місяці, щоб мати стабільно безпечну і якісн питну воду.