Фільтр Ecosoft FPA1465CT створений для ефективного очищення води від сірководню, який обумовлює неприємний запах «тухлих яєць»
Відображаються усі з 5 результатів
Якщо ви відчуваєте своєрідний, досить неприємний запах «тухлих яєць» при відкритті крана з водою, ймовірно, у ній присутня висока концентрація небезпечного газу сірководню. Це проблема, яка може торкнутися як холодної, так і гарячої води.
Чи загрожує запах сірководню у воді здоров’ю? Як видалити сірководень із води? Яка станція водопідготовки буде найкращим вибором? Компанія Укр Аква пропонує найкращі рішення на ринку для усунення подібних проблем із водою.
У нашому каталозі ви можете замовити та купити недорого за найдоступнішою ціною в Києві та інших містах України ефективні та універсальні фільтри від сірководню з найкращим співвідношенням вартості та якості. Досвідчені менеджери завжди залишаються на зв’язку, відповідаючи на ваші запитання та консультуючи за необхідності.
Поширені проблеми із запахом води
Запах води є її природною фізичною характеристикою. В ідеалі він повинен бути непомітним, але припустимо і легкий рослинний запах. Інтенсивність запаху води найчастіше свідчить про наявність у складі небажаних чи навіть небезпечних речовин.
Очищення води від сірководню є обов’язковим кроком, якщо ви виразно відчуваєте при відкритті крана характерний запах «тухлих яєць». Як випливає з назви, сірководень є комбінацією сірки і водню. Це неорганічна сполука з формулою H2S.
Сірководень може зустрічатися у природних водах. Його основним джерелом є процес розщеплення білків в анаеробних умовах. Коли вода характеризується низькою оксигенацією, наявністю сульфатів, створюються ідеальні умови для розвитку бактерій, що сульфатредукують.
Сірководень зазвичай знаходиться у вигляді газу в розчиненому вигляді. Це може вплинути не лише на запах води, а й на її смак. Сірководень дуже рідко є єдиною проблемою у воді. Він дуже часто супроводжується іншими забруднювачами, які потребують втручання та очищення води.
До найчастіших супутніх порушень належать:
- каламутність води;
- висока концентрація заліза та марганцю;
- біологічні забруднення;
- наявність іонів амонію тощо.
Чи небезпечний сірководень у воді?
Сірководень сам по собі є токсичною речовиною. Проте його на організм залежить від концентрації. Сірководень може дратувати дихальні шляхи та очі. Легке отруєння супроводжується першінням у горлі, нудотою, кашлем, блюванням, запамороченням. Тривалий вплив сірководню може бути пов’язаний із виникненням запальних змін в органах дихання.