Показано 1–12 із 40

 • Розпродаж! - 30 %Сервісне обслуговування побутового фільтру - УкрАква: Обратный Осмос, Фильтры для Воды UkrAquaСервісне обслуговування побутового фільтру - УкрАква: Обратный Осмос, Фильтры для Воды UkrAqua
  Економія: - 420 ₴
  Сервісне обслуговування побутового фільтру 980 Купити Завантаження Готово

  ДІЄ АКЦІЯ! – 30% на первинне сервісне обслуговування фільтрів для води від наших фахівців! Отримати пропозицію можна при зверненні до менеджерів за контактами на сайті.

  Якщо у вас є  система фільтрації  типу “Колона” чи “Кабінет”, замовляйте регулярний сервіс від “Укр Аква” кожні 6 місяців.

  Чиста вода для чистого задоволення!

 • Фільтр знезалізнення та пом'якшення води Ecosoft FK1035CIMIXA - УкрАква: Обратный Осмос, Фильтры для Воды UkrAquaФільтр знезалізнення та пом'якшення води Ecosoft FK1035CIMIXA - УкрАква: Обратный Осмос, Фильтры для Воды UkrAqua
  Економія:
  Фільтр знезалізнення та пом’якшення води Ecosoft FK1035CIMIXAЦіна: 29 178Купити Завантаження Готово

  Очистити воду, що тече з-під крану від жовтого кольору, важких металів та твердих солей дуже просто – достатньо встановити фільтр знезалізнення та пом’якшення води Ecosoft FK1035CIMIXA.

  Він гарантовано забезпечить очищення води господарсько-побутового призначення від вмісту заліза, амонію, марганцю та інших домішок та значно її пом’якшить.

  Дана модель призначена для встановлення у будинку чи квартирі з 1-2 санвузлами.

  За умови правильного використання фільтрувального матеріалу, прослужить не менше 3 років і в повній мірі забезпечить родину з 3 осіб чистою водою для побутових потреб

 • Пом'якшувач на стіну HY-Compact-D - УкрАква: Обратный Осмос, Фильтры для Воды UkrAquaПом'якшувач на стіну HY-Compact-D - УкрАква: Обратный Осмос, Фильтры для Воды UkrAqua
  Економія:
  Пом’якшувач на стіну HY-Compact-DЦіна: 29 140Купити Завантаження Готово

  Пом’якшувач HY-Compact-D  – система для пом’якшення води, яка призначена для побутового використання. Це найменший фільтр-пом’якшувач в Україні.

 • Замовте дзвінок
  Допоможемо обрати найкращу
  пропозицію
 • Фільтр механічного очищення Ecosoft FP 1665CT - УкрАква: Обратный Осмос, Фильтры для Воды UkrAquaФільтр механічного очищення Ecosoft FP 1665CT - УкрАква: Обратный Осмос, Фильтры для Воды UkrAqua
  Економія:
  Фільтр механічного очищення Ecosoft FP 1665CTЦіна: 43 068Купити Завантаження Готово

  Фільтр Ecosoft FP1665CTPL створений для ефективного очищення води та  видалення з неї механічних домішок (мул, пісок, іржа, окалина). Також застосовується як перша стадія очищення води перед фільтрами пом’якшення, комплексного очищення, видалення хлору та сірководню для забезпечення нормальної та ефективної їх роботи.

 • Фільтр механічного очищення Ecosoft FP1465CTPL - УкрАква: Обратный Осмос, Фильтры для Воды UkrAquaФільтр механічного очищення Ecosoft FP1465CTPL - УкрАква: Обратный Осмос, Фильтры для Воды UkrAqua
  Економія:
  Фільтр механічного очищення Ecosoft FP1465CTPLЦіна: 38 218Купити Завантаження Готово

  Фільтр Ecosoft FP1465CTPL створений для ефективного очищення води та  видалення з неї механічних домішок (мул, пісок, іржа, окалина). Також застосовується як перша стадія очищення води перед фільтрами пом’якшення, комплексного очищення, видалення хлору та сірководню для забезпечення нормальної та ефективної їх роботи.

 • Фільтр механічного очищення Ecosoft FP1354CTPL - УкрАква: Обратный Осмос, Фильтры для Воды UkrAquaФільтр механічного очищення Ecosoft FP1354CTPL - УкрАква: Обратный Осмос, Фильтры для Воды UkrAqua
  Економія:
  Фільтр механічного очищення Ecosoft FP1354CTPLЦіна: 30 458Купити Завантаження Готово

  Фільтр Ecosoft FP1354CTPL створений для ефективного очищення води та  видалення з неї механічних домішок (мул, пісок, іржа, окалина). Також застосовується як перша стадія очищення води перед фільтрами пом’якшення, комплексного очищення, видалення хлору та сірководню для забезпечення нормальної та ефективної їх роботи.

 • Замовте сервісне обслуговування

  Ми допоможемо з сервісним обслуговуванням ваших побутових фільтрів

 • Фільтр механічного очищення Ecosoft FP1252CT - УкрАква: Обратный Осмос, Фильтры для Воды UkrAquaФільтр механічного очищення Ecosoft FP1252CT - УкрАква: Обратный Осмос, Фильтры для Воды UkrAqua
  Економія:
  Фільтр механічного очищення Ecosoft FP1252CTЦіна: 28 712Купити Завантаження Готово

  Фільтр Ecosoft FP1252CT створений для ефективного очищення води та  видалення з неї механічних домішок (мул, пісок, іржа, окалина). Також застосовується як перша стадія очищення води перед фільтрами пом’якшення, комплексного очищення, видалення хлору та сірководню для забезпечення нормальної та ефективної їх роботи.

 • Фільтр для видалення хлору Ecosoft FPA1665CT - УкрАква: Обратный Осмос, Фильтры для Воды UkrAquaФільтр для видалення хлору Ecosoft FPA1665CT - УкрАква: Обратный Осмос, Фильтры для Воды UkrAqua
  Економія:
  Фільтр для видалення хлору Ecosoft FPA1665CTЦіна: 59 364Купити Завантаження Готово

  Фільтр Ecosoft FPA1665CT створений для ефективного очищення води  та знешкодження в її складі органічних і хлорорганічних речовин, а також запаху хлору. Тому найефективнішим рішенням проблеми хлору у воді є вугільні фільтри, які ефективно очищають воду і широко застосовуються в різних галузях промисловості. Підходить для встановлення в будинках та квартирах, в яких проживає до 5 осіб.

 • Фільтр пом'якшення води Ecosoft FU1665CI - УкрАква: Обратный Осмос, Фильтры для Воды UkrAquaФільтр пом'якшення води Ecosoft FU1665CI - УкрАква: Обратный Осмос, Фильтры для Воды UkrAqua
  Економія:
  Фільтр пом’якшення води Ecosoft FU1665CIЦіна: 47 336Купити Завантаження Готово

  Система пом’якшення води Ecosoft  FU1665CI – фільтр, що призначений для нормалізації твердості води побутового призначення.

  Основними його елементами є заповнений фільтрувальним матеріалом корпус, бак для засипання солі та керуючий клапан американського виробництва, що забезпечує автоматичну роботу фільтра.

  Води, очищеної фільтром Ecosoft FU1665CI, вистачить для щоденних потреб сім’ї до 8 осіб, що мешкає у будинку чи квартирі з 4 санвузлами. 

 • Фільтр пом'якшення води Ecosoft FU1465CI - УкрАква: Обратный Осмос, Фильтры для Воды UkrAquaФільтр пом'якшення води Ecosoft FU1465CI - УкрАква: Обратный Осмос, Фильтры для Воды UkrAqua
  Економія:
  Фільтр пом’якшення води Ecosoft FU1465CIЦіна: 40 158Купити Завантаження Готово

  Система пом’якшення води Ecosoft  FU1465CI  – фільтр, що призначений для нормалізації твердості води побутового призначення.

  Основними його елементами є заповнений фільтрувальним матеріалом корпус, бак для засипання солі та керуючий клапан американського виробництва, що забезпечує автоматичну роботу фільтра.

  Води, очищеної фільтром Ecosoft FU1465CI, вистачить для щоденних потреб сім’ї до 8 осіб, що мешкає у будинку чи квартирі з 4 санвузлами. 

 • Фільтр пом'якшення води Ecosoft FU1354CI - УкрАква: Обратный Осмос, Фильтры для Воды UkrAquaФільтр пом'якшення води Ecosoft FU1354CI - УкрАква: Обратный Осмос, Фильтры для Воды UkrAqua
  Економія:
  Фільтр пом’якшення води Ecosoft FU1354CIЦіна: 32 166Купити Завантаження Готово

  Система пом’якшення води Ecosoft  FU1354CI  – фільтр, що призначений для нормалізації твердості води побутового призначення.

  Основними його елементами є заповнений фільтрувальним матеріалом корпус, бак для засипання солі та керуючий клапан американського виробництва, що забезпечує автоматичну роботу фільтра.

  Води, очищеної фільтром Ecosoft FU1354CI, вистачить для щоденних потреб сім’ї до 6 осіб, що мешкає у будинку чи квартирі з 4 санвузлами. 

 • Фільтр пом'якшення води Ecosoft FU1252CI - УкрАква: Обратный Осмос, Фильтры для Воды UkrAquaФільтр пом'якшення води Ecosoft FU1252CI - УкрАква: Обратный Осмос, Фильтры для Воды UkrAqua
  Економія:
  Фільтр пом’якшення води Ecosoft FU1252CIЦіна: 29 605Купити Завантаження Готово

  Система пом’якшення води Ecosoft  FU1252CI  – фільтр, що призначений для нормалізації твердості води побутового призначення.

  Основними його елементами є заповнений фільтрувальним матеріалом корпус, бак для засипання солі та керуючий клапан американського виробництва, що забезпечує автоматичну роботу фільтра.

  Води, очищеної фільтром Ecosoft FU1252CI, вистачить для щоденних потреб сім’ї до 5 осіб, що мешкає у будинку чи квартирі з
  3 санвузлами.