Показано 1–12 із 14

 • Фільтруючий матеріал ECOMIX С 12 Л - УкрАква: Обратный Осмос, Фильтры для Воды UkrAquaФільтруючий матеріал ECOMIX С 12 Л - УкрАква: Обратный Осмос, Фильтры для Воды UkrAqua
  Економія:
  Фільтруючий матеріал ECOMIX С 12 ЛЦіна: 5 169Купити Завантаження Готово

  Ecomix® С — це багатокомпонентний фільтруючий матеріал для очищення водопровідної води та води зі свердловини.  Фільтруючий матеріал ECOMIX – українська  науково обгрунтована технологія, що довела свою ефективність і саме тому підтверджена 6 патентами. Використовується у всьому світі: Європі, Азії, Африці, Америці та Австралії з 1998 року. Відрізняється від Ecomix® А тим, що усуває вплив сезонних коливань складу води. А також при правильній експлуатації фільтруючої системи надає блакитний відтінок очищеній воді. 

 • Фільтруючий матеріал ECOMIX A 12 Л - УкрАква: Обратный Осмос, Фильтры для Воды UkrAquaФільтруючий матеріал ECOMIX A 12 Л - УкрАква: Обратный Осмос, Фильтры для Воды UkrAqua
  Економія:
  Фільтруючий матеріал ECOMIX A 12 ЛЦіна: 4 750Купити Завантаження Готово

  Ecomix® A — це багатокомпонентний фільтруючий матеріал для очищення водопровідної води та води зі свердловини. Ecomix® – українська  науково обгрунтована технологія, що довела свою ефективність і саме тому підтверджена 6 патентами. Використовується у всьому світі: Європі, Азії, Африці, Америці та Австралії з 1998 року.

 • Фільтруючий матеріал ECOMIX С 25 Л - УкрАква: Обратный Осмос, Фильтры для Воды UkrAquaФільтруючий матеріал ECOMIX С 25 Л - УкрАква: Обратный Осмос, Фильтры для Воды UkrAqua
  Економія:
  Фільтруючий матеріал ECOMIX С 25 ЛЦіна: 10 767Купити Завантаження Готово

  Ecomix® С — це багатокомпонентний фільтруючий матеріал для очищення водопровідної води та води зі свердловини.   Ecomix® – українська  науково обгрунтована технологія, що довела свою ефективність і саме тому підтверджена 6 патентами. Використовується у всьому світі: Європі, Азії, Африці, Америці та Австралії з 1998 року. Відрізняється від Ecomix® А тим, що усуває вплив сезонних коливань складу води. А також при правильній експлуатації фільтруючої системи надає блакитний відтінок очищеній воді. 

 • Замовте дзвінок
  Допоможемо обрати найкращу
  пропозицію
 • Фільтруючий матеріал ECOMIX A 25 Л - УкрАква: Обратный Осмос, Фильтры для Воды UkrAquaФільтруючий матеріал ECOMIX A 25 Л - УкрАква: Обратный Осмос, Фильтры для Воды UkrAqua
  Економія:
  Фільтруючий матеріал ECOMIX A 25 ЛЦіна: 9 894Купити Завантаження Готово

  ECOMIX A 25 Л — це багатокомпонентний фільтруючий матеріал для очищення водопровідної води та води зі свердловини. Ecomix® – українська  науково обгрунтована технологія, що довела свою ефективність і саме тому підтверджена 6 патентами. Використовується у всьому світі: Європі, Азії, Африці, Америці та Австралії з 1998 року.

 • Фільтрувальний матеріал Birm 28,3 л - УкрАква: Обратный Осмос, Фильтры для Воды UkrAqua
  Економія:
  Фільтрувальний матеріал Birm 28,3 лЦіна: 3 454Купити Завантаження Готово
  Фільтрувальний матеріал Birm діє як каталізатор, пришвидшуючи реакцію окиснення двовалентного заліза до тривалентного стану, забезпечуючи єфективне очищення води від розчинних сполук заліза та мангану.
 • Іонообмінна смола Dowex Marathon C 25 л - УкрАква: Обратный Осмос, Фильтры для Воды UkrAqua
  Економія:
  Іонообмінна смола Dowex Marathon C 25 лЦіна: 5 820Купити Завантаження Готово

  Dowex Marathon C — це монодисперсний сильнокислотний катіоніт гелевого типу, розроблений компанією DOW Chemical (США) для побутових, комерційних та промислових систем пом’якшення води.

 • Замовте сервісне обслуговування

  Ми допоможемо з сервісним обслуговуванням ваших побутових фільтрів

 • Фільтруючий матеріал Filter-Ag Plus 28,3 л - УкрАква: Обратный Осмос, Фильтры для Воды UkrAqua
  Економія:
  Фільтруючий матеріал Filter-Ag Plus 28,3 лЦіна: 2 639Купити Завантаження Готово

  Filter-Ag Plus – це безводний фільтруючий матеріал на основі діоксиду кремнію, призначений для ефективного видалення механічних забруднень з води і використовується в системах механічного очищення води EcoSoft FP, що часто використовуються для очищення підземних вод з високим рівнем каламутності в домогосподарствах і промисловості.

 • Фільтруючий матеріал Filter-Ag 28,3 л - УкрАква: Обратный Осмос, Фильтры для Воды UkrAqua
  Економія:
  Фільтруючий матеріал Filter-Ag 28,3 лЦіна: 1 483Купити Завантаження Готово

  Filter-Ag – це безводний фільтруючий матеріал на основі діоксиду кремнію, призначений для ефективного видалення механічних забруднень з води і використовується в системах механічного очищення води EcoSoft FP, що часто використовуються для очищення підземних вод з високим рівнем каламутності в домогосподарствах і промисловості.

 • Фільтруючий матеріал Calcite 15,6 л - УкрАква: Обратный Осмос, Фильтры для Воды UkrAqua
  Економія:
  Фільтруючий матеріал Calcite 15,6 лЦіна: 1 999Купити Завантаження Готово

  Calcite – це фільтрувальний матеріал на основі природного карбонату кальцію CaCO3. Застосовується у фільтрах для нейтралізації кислот і підвищення рівня pH.

 • Кварцевий пісок 2-6 мм для підкладки 25 кг - УкрАква: Обратный Осмос, Фильтры для Воды UkrAqua
  Економія:
  Кварцевий пісок 2-6 мм для підкладки 25 кгЦіна: 340Купити Завантаження Готово

  Кварцевий пісок забезпечує рівномірний потік води по всьому перерізу корпусу фільтру та покращує ефективність очищення фільтруючого матеріалу.

 • Вугілля антрацитове Aquacarb 207EA 12х30 25 кг - УкрАква: Обратный Осмос, Фильтры для Воды UkrAqua
  Економія:
  Вугілля антрацитове Aquacarb 207EA 12х30 25 кгЦіна: 4 715Купити Завантаження Готово

  Активоване вугілля Aquacarb 207EA 12х30 може слугувати матеріалом попереднього фільтрування і забезпечувати захист іонообмінних смол та мембран зворотного осмосу, знижувати вміст хлору, хлорорганічних сполук та органічних домішок природного походження, покращувати запах та смак води.

 • Іонообмінна смола DOWEX HCR-S/S 25 л - УкрАква: Обратный Осмос, Фильтры для Воды UkrAquaІонообмінна смола DOWEX HCR-S/S 25 л - УкрАква: Обратный Осмос, Фильтры для Воды UkrAqua
  Економія:
  Іонообмінна смола DOWEX HCR-S/S 25 лЦіна: 3 745Купити Завантаження Готово

  Іонообмінна смола використовується у всіх видах пом’якшувальних систем: побутові, комерційні, промислові. Dowex HCR S/S – це продукт, що містить сильнокислотний катіоніт. Завдяки високій іонообмінній властивості, смола ефективно видаляє солі жорсткості з води.